HK «Kurbads» papildlaika pēdējā sekundē izrauj uzvaru pār«Mogo»

Otrdien Latvijas hokeja virslīgas spēlē Ogres “Kurbads” papildlaika pēdējā sekundē izrāva uzvaru pār principiālajiem pretiniekiem HK "Mogo" ar rezultātu 6:5, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā spēles trešdaļā rezultātu “Kurbada” labā atklāja Artūrs Salija – piespēle Aleksandram Kerčam junioram. Tikai piecas minūtes līdz perioda beigām “Mogo” izdevās atspēlēt vārtu deficītu – precīzs bija Jānis Brakšs.

Otrās trešdaļas sākumā atkal veiksme bija ogrēniešu pusē – iespēju realizēja Aleksandrs Macijevskis. Taču jau pēc nepilnām četrām minūtēm rezultātu izlīdzināja Rustams Begovs. Trešdaļas beigās “Kurbads” palika iedzinējos, jo iespēju gūt vārtus garām nelaida Edgars Lipsbergs.

Trešajā trešdaļā vārti sekoja vārtiem. Rezultātu izlīdzināja Toms Bluks, bet pēc tam “Kurbadu” vadībā izvirzīja Jura Štāla precīzais raidījums pa vārtiem. Ronaldam Cinkam izdevās rezultātu izlīdzināt, taču pēc brīža ogrēnieši atkal izvirzījās vadībā, Artūram Mickevičam gūstot vārtus. Mazliet vairāk kā sešas minūtes līdz pamatlaika beigām “Mogo” labā vārtus guva Aldis Popens, panākot neizšķirtu rezultātu 5:5.

Papildlaikā skaitliskā sastāva pārkāpuma dēļ “Mogo” palika mazākumā. Pēdējā sekundē uzvaru “Kurbadam” izrāva Renārs Valters.

Šobrīd Virslīgas līderis ar 53 punktiem 24 spēlēs ir HK "Mogo". Otrajā vietā ar 51 punktu "Liepājas" komanda, betr trešajā vietā, atpaliekot vien trīs punktus no "Mogo", ierindojas "Kurbads".