HK «Kurbads» pagarinājumā izcīna uzvaru pār līderiem HK «Mogo» hokejistiem

Pašreizējie titula īpašnieki HK "Kurbads" trešdien mājās ar 4:3 pagarinājumā uzveica turnīra līderus HK "Mogo", kas cieta otro zaudējumu pēc kārtas Latvijas hokeja čempionātā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaras vārtus HK "Kurbads" pagarinājuma otrajā minūtē guva Konstantīns Puškarjovs. Laukuma saimnieki pamatlaikā ne reizi nebija vadībā, bet spēja pirmajā trešdaļā atspēlēt divu vārtu deficītu un panākt 2:2, kā arī vēlreiz līdzsvarot cīņas gaitu pēc trešo vārtu zaudējuma. Neizšķirtu mājiniekiem septiņas minūtes pirms trešā perioda beigām nodrošināja Mārtiņš Gipters skaitliskā vairākuma izspēlē.

Pārliecinošu uzvaru trešdien izcīnīja HK "Liepāja", kas viesos ar 12:2 pārspēja pastarīti HK "Lido".

Turnīra tabulas galvgalī HK "Mogo" ir 66 punkti 29 spēlēs, otro vietu saglabā HK "Prizma" ar 55 punktiem 30 spēlēs, bet trešo pozīciju ar 54 punktiem ieņem "Zemgale/LLU", kas par vienu punktu apsteidz HK "Kurbads".

Latvijas čempionātā regulārajā sezonā septiņas komandas līdz 2.martam izspēlēs sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās vienības.