Latvijas čempionāts galda tenisā

Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" 4:0 "Zemgale/ LLU"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" - "Zemgale/ LLU"

HK «Kurbads» Latvijas hokeja virsīgas pusfinālu iesāk ar pārliecinošu uzvaru

HK "Kurbads" otrdien, uzsākot Latvijas hokeja virslīgas pusfinālu, pārliecinoši ar 4:0 uzvarēja HK "Zemgale/LLU", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0, liecina organizatoru informācija

Spēles rezultātu atklāja Edmunds Augstkalns spēles pirmajā trešdaļā. Otrajā ar vārtu guvumiem izcēlās Mārtiņš Oskars Freimanis un Mārtiņš Cipulis - abi šie vārti tika gūti, spēlējot vairākumā. Noslēdzošajā trešdaļā spēle ritēja īpaši asi, bet "Prizmai" tā arī neizdevās pārspēt "Kurbada" vārtu sargātāju Uldi Čalpu, bet Toms Hartmanis vēl vairāk palielināja "Kurbada" pārsvaru, vārtus gūdams sešas sekundes līdz spēles beigām.

Otrais pusfināla pāris HK "Mogo" un HK "Prizma" savu dueli uzsāks trešdien, bet "Kurbads" un "Zemgale/LLU" nākamo cīņu aizvadīs ceturtdien.

Pusfinālu uzvarētāji tālāk tiks finālā, kur cīnīsies par Latvijas čempionu titulu un iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) organizētajā Kontinentālajā kausā. Savukārt trešās vietas ieguvēji tiks noteikti, balstoties uz reguārā čempionāta rezultātiem.