HK «Kurbads» izcīna pagarinājumu, bet zaudē Kontinentālā kausa izcīņā

Latvijas hokeja vienība „Kurbads” sestdien Lionā pēdējā minūtē izcīnīja papildaliku, tomēr ar 3:4 piekāpjoties Kazahstānas klubam „Arlan” un zaudējot otro spēli Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas trešajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Papildalika sasniegšana Latvijas klubam ļāva saglabāt teorētiskas cerības iekļūt turnīra nākamajā kārtā.

Vārtus HK „Kurbads” labā guva Eliezers Šerbatovs no Izraēlas, Edgars Brancis un Mārtiņs Cipulis.

Pirmā perioda ievadā Šerbatovs izvirzīja vadībā Latvijas klubu, bet jau pēc 20 sekundēm pretinieki rezultātu izlīdzināja. Trešdaļas izskaņā vēlreiz vadībā izvirzījās „Kurbads”, precīzam esot Brancim.

Neilgi pirms došanās pārtraukumā pēc otrās trešdaļas, spēlējot skaitliskajā mazākumā, kazahi prata rezultātu izlīdzināt, gūstot tā saucamos „vārtus ģerbtuvē”.

Trešā perioda vidū pirmo reizi vadībā izvirzījās „Arlan”, tāču pēdējā minūtē rezultātu izlīdzināja Cipulis.

Jau ziņots, ka pirmajā turnīra mačā HK „Kurbads” ar 2:6 zaudēja Baltkrievijas „Gomeļ”.

Svētdien HK „Kurbads” aizvadīs pēdējo maču turnīrā pret „Lions”.