HK «Kurbads» hokejisti pārliecinoši pārspēj virslīgas līderus liepājniekus

Pašreizējie titula īpašnieki HK "Kurbads" sestdien Latvijas hokeja čempionāta spēlē ar 6:3 mājās uzveica turnīra līderus "Liepāja/Optibet", kam vārtus gūt izdevās tikai pēdējās 10 minūtēs, liecina rīkotāju informācija.

HK "Kurbads" līdz pēdējās trešdaļas vidum panāca 6:0, praktiski izšķirot mača iznākumu. Divus vārtus uzvarētājiem guva Martins Lavrovs, kura rēķinā bija arī divas rezultatīvas piespēles. Liepājas komandā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Mārtiņš Oskars Freimanis.

Vēl divās spēlēs sestdien uzvaras guva HS "Rīga" un HK "Mogo". HS "Rīga" ar 3:1 pārspēja HK"Prizma" hokejistus, savukārt HK "Mogo" viesos ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja "Zemgale/LLU" vienību. Uzvaras vārtus HK "Mogo"papildlaika trešajā minūtē guva Rūdolfs Prūsis.

"Zemgale/LLU" - HK "Mogo" spēles apskats

"Liepāja/Optibet" saglabāja līderpozīcijas ar 11 spēlēs gūtiem 26 punktiem, turpretim otrie ar 24 punktiem ir HK "Mogo". Trešo vietu ieņem HK "Kurbads" ar 18 punktiem un spēli rezervē.

Regulārajā sezonā katra komanda aizvadīs 30 spēles, bet izslēgšanas mačos iekļūst četras no sešām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām.