HK «Kurbads» hokejisti bez sarežģījumiem pārspēj arī Spānijas klubu

Latvijas čempioni HK "Kurbads" sestdien Rīgā ar 8:1 uzvarēja Spānijas klubu Sansebastjanas "Txuri Urdin" un guva divās spēlēs otro panākumu Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas grupā, liecina rīkotāju informācija.

Izšķirošajā spēlē par vietu turnīra nākamajā kārtā HK "Kurbads" svētdien tiksies ar Slovākijas speciālista Jūliusa Šuplera vadīto Doņeckas "Donbass" no Ukrainas.

Spēlē pret Spānijas klubu uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Mārtiņš Cipulis un Edgars Homjakovs. Otrās trešdaļas sākumā Cipulis panāca 3:0, bet pirms pēdējā pārtraukuma HK "Kurbads" pārsvars sasniedza jau dominējošu rezultātu 7:1.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē HK "Kurbads" piektdien Rīgā ar 9:2 uzvarēja Islandes klubu Agireiri "Skautafelag". Divas uzvaras ir arī Doņeckas "Donbass", kas sestdien ar 6:3 uzveica Islandes čempionus.

Grupas uzvarētāji novembra vidū Francijā cīņā ar vietējo Lionas "Lions", Kazahstānas klubu Kokčetavas "Arlan" un Baltkrievijas HK "Gomel" noteiks divas komandas, kas kvalificēsies četru klubu finālposmam.