Dāvida Ernštreita īsfilma "Dopinga skartie"

Dobeles "Tenax" handbolisti aizvada treniņus pirms Eiropas izaicinājuma kausa

Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" - HS "Rīga"

HK «Kurbads» gūst pārliecinošu uzvaru pār hokeja skolu «Rīga»

Turnīra līderi HK "Kurbads" mājās ar 9:0 pārspēja HS "Rīga" ceturtdien vienīgajā spēlē Latvijas hokeja čempionātā.

Pa diviem vārtiem uzvarētājiem guva Juris Štāls un Dāvis Straupe, bet vārtsargs Denijs Romanovskis atvairīja 21 metienu, paliekot nepārspēts. Jaunie HS "Rīga" hokejisti pret mājinieku pārākumu spēja noturēties tikai pirmajā trešdaļā, kurā ielaida vienus vārtus. Četras ripas HS "Rīga" vārtos ielidoja otrajā periodā, bet pieci vārti krita pēdējā trešdaļā.

HK "Kurbads" uzbrucējs Štāls intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka komanda ļoti nopietni noskaņojas visām spēlēm, tādēļ rezultāts izdevās tik pārliecinošs.

Pirmo vietu tabulā "Kurbads" ieņem ar 13 uzvarām tikpat daudz spēlēs un ir trīs punktus priekšā tuvākajiem konkurentiem HK "Liepāja", kas aizvadījuši trīs spēles vairāk.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.