HK «Kurbads» ar zaudējumu uzsāk Kontinentālā kausa izcīņas trešo kārtu

HK „Kurbads” piektdien Lionā ar zaudējumu Baltkrievijas vienībai „Gomeļ” (2:6) uzsāka cīņu Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa izcīņas trešajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Vārtus Latvijas kluba labā guva Toms Bluks un jauniegūtais izraēlietis Eliezers Šerbatovs.

Jau pirmajā periodā HK „Kurbads” vārtos lidoja trīs ripas, baltkrieviem gūstot komfortablu vadību. Otrā perioda ievadā vairākumā vārtus guva Bluks, bet trešdaļas vidū, spēlējot skaitliskajā mazākumā, deficītu līdz minimumam sadeldēja Šerbatovs. Pāris minūtes vēlāk „Gomeļ” vairākumā panāca 4:2, bet trešajā periodā ar vēl diviem vārtu guvumiem Baltkrievijas klubs droši svinēja panākumu.

Sestdien „Kurbads” spēkosies ar Kazahstānas klubu „Arlan”, bet dienu vēlāk ar mājinieku „Lions”.

Vēlāk piektdien savstarpējo spēli aizvadīs abas atlikušās D apakšgrupas komandas.

Divas spēcīgākas vienības iekļūs turnīra finālposmā.