Gudļevskis palīdz Ņujorkas «Islanders» uzvarēt pārbaudes spēlē

Ņujorkas “Islanders” vārtos trešdien stājās Latvijas hokeja vārtsargs Kristers Gudļevskis, kurš palīdzēja komandai pārbaudes spēlē ar 3:2 uzvarēt Filadelfijas “Flyers”, liecina organizatoru informācija.

Tiesa gan, Kristers “Islanders” vārtus ieņēma vien trešajā trešdaļā. Šajā laikā viņš atvairīja deviņus no desmit metieniem. Viņa vārti tika ieņemti, “Flyers” spēlējot vairākumā, turklāt 66 sekundes līdz spēles beigām.

Savukārt citā pārbaudes spēlē Pitsburgas “Penguins” ar 6:5 pamatlaikā pieveica Detroitas “Red Wings”. Latvietis Teodors Bļugers laukumā pavadīja 11 minūtes un deviņas sekundes, šajā laikā izdarot trīs metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bet cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Pagaidām vēl notiek pārbaudes spēles, bet Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā sezona sāksies 4. oktobrī.