Gudļevskis Bridžportā izvicina dūres

Latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvētā Amerikas hokeja līgas (AHL) komanda Sirakūzu “Crunch” sestdien ar 5:3 izbraukumā uzvarēja Bridžportas “Sound Tigers”. Taču šī spēle faniem visvairāk paliks atmiņā tieši ar masu kautiņu, kurā iesaistījās pat abu komandu vārtsargi – arī Gudļevskis.

Gudļevskis “Crunch” vārtos stāvēja pirmo trešdaļu un pusi no otrās trešdaļas, atvairot 12 no 13 pretinieku metieniem. Taču tad izcēlās masveida kautiņš, kurāi esaistījās abu komandu vārtsargi – Gudļevskis un Stefons Viljamss.

Protams, pēc šī kautiņa sekoja virkne noraidījumu, un spēle bija jāpamet arī abiem kauslīgajiem vārtsargiem.