Gudļevskis atvaira 25 no 26 metieniem un piedzīvo zaudējumu

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevksis trešdien spēles laikā ielaida tikai vienu ripu, bet ar to nepietika, lai viņa pārstāvētā Bridžportas „Sound Tigers” savās mājās tiktu pie panākuma. Vienība ar 1:2 pēcspēles metienos piekāpās Hartfordas „Wolf Pack”, liecina Amerkias hokeja līgas (AHL) informācija.

Latvietis šajā mačā atvairīja 25 no 26 metieniem.

Pirmās trešdaļas izskaņā vārtus guva viesi, turklāt spēlējot skaitliskajā mazākumā. Uzreiz pēc atgriešanās no ģērbtuvēm rezultātu izlīdzināja „Sound Tigers”. Atlikušajā laikā vārti netika gūti. Arī pēdējā trešdaļā ripa ne reizi neatrada ceļu vārtu tīkliņā.

Bez gūtiem vārtiem aizritēja arī papildlaiks, kam sekoja pēcspēles metienu sērija. Mājinieki bija nesekmīgi visos trīs mēģinājumos, savukārt viesi otrajā piegājienā ripu raidīja vārtos, nodrošinot panākumu mačā.

„Sound Tigers” ar 38 punktiem 35 spēlēs ieņem astoto vietu AHL Austrumu konferencē.