Gricinskim divi vārti «Zemgale/LLU» hokejistu trešajā zaudējumā pēc kārtas Somijas līgā

Latvijas čempionvienība hokejā "Zemgale"/LLU piektdien piedzīvoja zaudējumu Somijas pēc spēka otrās līgas – "Mestis" – regulārā čempionāta spēlē, no neveiksmes neglābjot Gata Gricinska diviem gūtiem vārtiem. Jelgavnieki savā laukumā ar rezultātu 2:6 atzina iepriekšējās sezonas čempiones Imatras "Kettera" pārākumu.

Pēc nospēlētām piecām minūtēm viesus vadībā izvirzīja Elmeri Kaksonens, kurš vairākumā raidīja ripu nepiesegtā vārtu stūrī. Perioda otrajā pusē, mājiniekiem tikko kā atgriežoties piecu spēlētāju sastāvā pēc nākamā noraidījuma, Jese Liuksiala no vārtu priekšas dubultoja "Kettera" komandas pārsvaru.

Kad līdz pirmā perioda beigām bija palikušas četras minūtes, Gricinskis ātra uzbrukuma noslēgumā ar plaukstas metienu panāca 1:2.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Janne Ketunens no priekšas ieraidīja atlēkušo ripu vārtos un realizēja viesiem vēl vienu vairākumu. Arī nākamais skaitliskais pārsvars viesiem beidzās ar gūtiem vārtiem, 34. minūtē ar metienu no distances 4:1 panākot Jegoram Šehovcovam.

Kad līdz perioda beigām bija palikušas vairāk nekā trīs minūtes, ripa pēc Gricinska tāla metiena nonāca "Kettera" vārtos. Trešās trešdaļas devītajā minūtē Jese Viskari panāca 5:2 "Kettera" labā, jelgavniekiem vēlreiz nule kā izturot skaitlisko mazākumu.

Neveiksmīgi "Zemgale"/LLU spēlēja arī skaitliskajā vairākumā, jo trīsarpus minūtes pirms finālsvilpes, spēlējot piecatā pret četriem, pretiniekiem 6:2 panāca Ēmeli Takala.

Sestdien abas komandas turpat Jelgavā vēlreiz krustos nūjas.

Pēc 11 aizvadītām spēlēm Jelgavas komanda ar izcīnītiem 11 punktiem ieņem desmito vietu 14 komandu konkurencē. Tikmēr "Kettera" ar 23 punktiem desmit cīņās ir otrā.

Latvijas čempione "Mestis" līgas pamatturnīrā četros apļos aizvadīs 52 spēles. 26 no šīm cīņām norisināsies "Zemgale/LLU" ledus hallē Jelgavā.