Girgensons vēlreiz gūst vārtus mazākumā; «Sabres» zaudē pagarinājumā

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons otrdien izcēlās ar vārtu guvumu, spēlējot skaitliskajā mazākumā, tomēr viņa pārstāvēta Bufalo „Sabres” ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Anaheimas „Ducks”, liecina Nacionālās hokeja līgas informācija.

Latviešu uzbrucējs ar vārtu guvumu izcēlās spēles ceturtajā minūtē, kad pats nokļuva pie sava metiena atlēkušās ripas, atklājot spēles rezultātu. Girgensons kopumā uz ledus pabija 17 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā izpildīja piecus metienus un vienu spēka paņēmienu.

Ar vārtu guvumu skaitliskajā mazākumā latvietis izcēlās arī piektdienas mačā pret „Panthers”.

Otrā perioda pirmajā minūtē viesiem izdevās realizēt savu trešo skaitlisko vairākumu, izlīdzinot spēles rezultātu. Trešdaļas izskaņā „Sabres” izdevās atgūt vadību, tomēr nepilnu minūti pirms pārtraukuma viesi otro reizi panāca neizšķirtu. Pēdējās trešdaļās vidū pirmo reizi vadībā izvirzījās „Ducks”, tomēr 15 sekundes pirms pamatlaika beigām mājinieki guva trešos vārtus, atjaunojot līdzsvaru uz tablo.

Papildlaika otrajā minūtē „Ducks” izdevās ceturto reizi ripu raidīt mājinieku sargātajos vārtos, nodrošinot uzvaru mačā.

Nākamais mačs Girgensona pārstāvētajai vienībai paredzēts ceturtdien savās mājās pret Ņujorkas „Islanders”.

„Sabres” ar 38 punktiem 53 spēlēs atrodas pēdējā vietā Austrumu konferencē.