Girgensons uzvar NHL spēlē; Bļugers un Balcers zaudē pēc pamatlaika beigām

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien ar 5:2 uzvarēja Toronto "Maple leafs". Savukārt citā spēlē Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 4:5 vien pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ņujorkas "Islanders". Mazrezultatīvā mačā Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 0:1 pagarinājumā atzina Nešvilas "Predators" pārākumu, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja nepilnas 17 minūtes (16:48), no kurām gandrīz trīs minūtes (2:46) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 50% iemetienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

"Sabres" komandai šī bija pirmā uzvara pēdējā četrās spēlēs

Bufalo "Sabres" un Toronto "Maple Leafs" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Bļugers spēlēja 16 minūtes (15:49), no kurām 51 sekundi mazākumā. Viņš veica trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus un uzvarēja 58% iemetienu. Spēli latviešu hokejists noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Pēcspēles metienu sērijā Ņujorkas komanda bija pārāka ar 1:0.

Pitsburgas "Penguins" un Ņujorkas "Islanders" spēles epizodes

Tikmēr Balcers uz ledus pabija 17 minūtes un 34 sekundes, no kurām nepilnu minūti (0:50) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica trīs metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja divas pretinieku raidītās ripas un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības rāītāju.

Sanhosē "Sharks" un Nešvilas "Predators" spēles zīmīgākie mirkļi

Sezonas kopvērtējumā pēc 75 spēlēm "Penguins" ar 95 punktiem ir NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Piecas pozīcijas zemāk ir "Sabres", kas 75 mačos iekrājusi 65 punktus. Tikmēr Rietumu konferencē "Sharks" ar 68 punktiem 72 spēlēs ir 13. vietā.

Izslēgšanas turnīrā jeb Stenlija kausa izcīņā iekļūs abu konferenču astoņas labākās komandas.