Girgensons un «Sabres» piedzīvo zaudējumu, Ķēniņš un «Canucks» gūst uzvaru pārbaudes mačā

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē Zemgus Girgensons un viņa komanda Bufalo "Sabres" ceturtdien viesos ar 1:6 zaudēja Minesotas "Wild", savukārt Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" izbraukumā ar 5:2 uzveica Edmontonas "Oilers", liecina rīkotāju informācija.

"Sabres" izdarīja tikai 11 metienus pa pretinieku vārtiem, kamēr "Wild" atbildēja ar 42 metieniem.

Girgensons spēlēja 17 minūtes un astoņas sekundes, bloķēja vienu metienu, izdarīja trīs spēka paņēmienus, divas reizes meta pa vārtiem, bet maču uzbrucējs noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Vankūveras "Canucks" izmantoja divas no trim skaitliskā vairākuma iespējām. Šos divus vārtus Vankūveras komanda guva otrajā periodā, panākot 4:2 savā labā.

Ķēniņš spēlēja 11 minūtes un 34 sekundes, izdarīja divus metienus un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

"Sabres" piektdien pret Kolumbusas "Blue Jackets" aizvadīs savu pēdējo pārbaudes maču pirms gaidāmās sezonas, savukārt "Canucks" sestdien vēlreiz spēlēs pret "Oilers".

NHL regulārais čempionāts sāksies 7.oktobrī.