Girgensons un «Sabres» paliek tukšā un zaudē Floridas klubam NHL spēlē

Uzbrucējs Zemgus Girgensons un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" piektdien mājās neguva vārtus un ar 0:1 zaudēja Floridas "Panthers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 18 minūtes (17:56), vienreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Vienīgos un uzvaras vārtus "Panthers" guva Šons Bergenheims, kurš mājinieku vārtsargu Jonasu Enrotu pārspēja otrās trešdaļas 4. minūtē. Floridas kluba vārtos nepārspēts palika Roberto Luongo, kurš atvairīja visus 26 metienus un nodrošināja komanda sezonā pirmo uzvaru. Turklāt Luongo jau trešajā spēlē pēc kārtas pret "Sabres" palika nepārspēts.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pēc zaudējuma atzina, ka komanda iepriekš četras spēles pēc kārtas slikti aizvadīja pēdējo trešdaļu, toties šoreiz noslēguma periodā parādīja labu sniegumu. Ja hokejisti smagi nestrādās no spēles sākuma līdz beigām, komandu gaida grūti laiki, uzsvēra Nolans.

Piecās spēlēs divus punktus guvušais "Sabres" nākamo cīņu aizvadīs jau sestdien mājās pret Bostonas "Bruins". Austrumu konferences turnīra tabulā Bufalo klubs ir pēdējā -16- .vietā.