Girgensons un Bufalo «Sabres» izcīna NHL sezonā pirmo uzvaru

Pirmo uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā svētdien izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas izbraukuma turpinājumā ar 3:1 uzveica Anaheimas "Ducks", liecina NHL informācija. Bufalo komanda pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, bet Girgensons Anaheimā ar gūtiem rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Girgensons spēlēja 18 minūtes (18:15), veica trīs spēka paņēmienus, pa vārtiem nemeta, bet nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

"Sabres" katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem un nodrošināja galvenajam trenerim Filam Hauslijam pirmo uzvaru viņa NHL karjerā.

Bufalo klubs nākamo spēli aizvadīs otrdien Lasvegasā pret līgas debitantiem "Golden Knights". Ar sešās spēlēs gūtiem trim punktiem "Sabres" ieņem priekšpēdējo -15.- vietu Austrumu konferencē.

Girgensons šovasar uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar Bufalo klubu un sezonas sākumā ir vienīgais Latvijas hokejists kādas NHL komandas sastāvā. Jaunajā sezonā Girgensona rēķinā ir vieni gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles.