Girgensons un Bļugers zaudē; «Blue Jackets» bez Merzļikina NHL mačā piedzīvo neveiksmi

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien pagarinājumā ar 2:3 zaudēja Detroitas "Red Wings". Citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:6 zaudēja Monreālas "Canadiens", kamēr Kolumbusas "Blue Jackets" ar Elvi Merzļikinu rezervē ar tādu pašu rezultātu atzina Sentluisas "Blues" pārākumu, liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 16 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā veica divus metienus. Viņš arī uzvarēja 40% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- koeficientu -1.

Bufalo "Sabres" un Detroitas "Red Wings" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Bļugers uz ledus bija 12 minūtes (12:10), no kurām trīs minūtes (3:18) mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja pretinieku raidīto ripu, uzvarēja 63% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu rādītāju -1.

Pitsburgas "Penguins" un Monreālas "Canadiens" mača epizodes

Kolumbusas "Blue Jackets" vārtu drošība sestdien tika uzticēta Jūnasam Korpisalo, kurš atvairīja 27 no 33 metieniem jeb 81,8%.

Merzļikins šajā spēlē bija rezerves vārtsargs.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Sentluisas "Blues" spēlēs mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 24 punktiem 19 spēlēs ir septītie NHL Austrumu konferencē. Tikpat punkti ir arī vienu pozīciju zemāk esošajai "Penguins", kas aizvadījusi 21 spēli. Tikmēr "Sabres" ar 19 punktiem 21 spēlē ir 13. vietā.