Girgensons turpina atlabt, novājinātajai «Sabres» sezonā septītais zaudējums

Spēlētāju traumu ietekmētā Bufalo "Sabres" piektdien cieta septīto zaudējumu sezonā astoņās spēlēs, ar 2:4 mājās piekāpjoties Vankūveras "Canucks", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Pēc iepriekšējā mačā gūtā savainojuma uz ledus nedevās arī Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons.

"Sabres" sastāvu neveiksmīgajā sezonas startā ir ietekmējušas spēlētāju traumas - pirms spēles treniņu bija spiesti izlaist seši hokejisti. Girgensonam atlabšanai pēc ripas trāpījuma otrdien spēlē Lasvegasā pret "Golden Knigts" ir nepieciešams mazliet vairāk laika, pastāstīja Bufalo kluba galvenais treneris Fils Hauslijs.

Bufalo komanda izsauca papildinājumu no fārmkluba, jo savainoti ir arī aizsargi Džošs Džordžss un Džastins Falks, kā arī Zaks Bogosjans. Savukārt uzbrucēju rindās līdzās Girgensonam iztrūkst Jakobs Josefsons un Evans Rodrigess.

Spēlē pret "Canucks" hokejistiem Bufalo komanda pirmajā trešdaļā divreiz izvirzījās vadībā pēc Džastina Beilija un Džeka Aikela metieniem, uzkurinot arēnā pulcējušos vairāk nekā 17 000 skatītāju. Tomēr otrajā periodā viesi pārņēma vadību un pēdējās trešdaļas izskaņā vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Dereks Dorsets, kura rēķinā bija arī rezultatīva piespēle. Dorsets izlīdzinājumu 2:2 panāca, Vankūveras komandai spēlējot mazākumā, turpretim "Sabres" sesto reizi sezonā zaudēja vārtus vairākumā.

Jau sestdien "Sabres" spēlēs Bostonā pret "Bruins".