Girgensons tiek iemēģināts «Sabres» pirmajā maiņā

Pirmssezonas pārbaudes spēli pirmdien aizvadījis Latviešu hokeja uzbrucēja klubs Bufalo “Sabres”, kas ar 2:3 piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai, liecina organizatoru informācija. Girgensons šajā spēlē tika iemēģināts pirmajā maiņā, taču ar vārtu guvumu neizcēlās.

Zemgus pirmajā maiņā, kur tika iemēģināts kopā ar Kailu Okposo un Raienu O’Railiju, laukumā pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes. Šajā laikā viņš izpildīja trīs metienus pa vārtiem un pielietoja trīs spēka paņēmienus, taču spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Dereks Raiens, izvirzot Karolīnas komandu vadībā, taču drīz vien Setam Grifinam izdevās panākt izlīdzinājumu. Arī otrajā trešdaļā komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet trešo nospēlēja sausā, tā kā uzvarētāju nācās noskaidrot papildlaikā. Tas veiksmīgāks izrādījās “Hurricanes”, uzvarošos vārtus gūstot Raienam.