Girgensons rezultatīvs trešo spēli pēc kārtas; «Sabres» gadu pabeidz ar uzvaru

Ražena gada izskaņa izdevās uzbrucējam Zemgum Girgensonam, kurš piektdien ar rezultatīvu piespēli veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru 4:3 pagarinājumā pret Ņūdžersijas "Devils", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Trešajā spēlē pēc kārtas Latvijas hokejists papildināja savu iepriekš pavisam pieticīgo rezultativitātes punktu krājumu.

Atšķirībā no divām iepriekšējām spēlēm Girgensons šoreiz gan vārtus neguva, toties otrā perioda beigās asistēja Džekam Aikelam, kurš samazināja "Sabres" deficītu līdz minimumam (2:3). Pēdējās trešdaļas vidū Aikels rezultātu izlīdzināja, bet pagarinājuma trešajā minūtē Rasmuss Ristolainens viesiem guva uzvaras vārtus.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:20), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

"Devils" hokejistiem pārtrūka piecu uzvaru sērija.

Ar 38 spēlēs gūtiem 28 punktiem "Sabres" ir pēdējā vietā Austrumu konferencē, četrus punktus atpaliekot no tuvākajiem konkurentiem Otavas "Senators", kam ir divas spēles rezervē. Jaungada pirmajā dienā "Sabres" viesos aizvadīs spēli brīvdabas apstākļos pret Ņujorkas "Rangers".

Girgensons šosezon 33 spēlēs ir iemetis trīs vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.