Girgensons rezultatīvs «Sabres» uzvarā, panākums arī Balceram; Merzļikina un Bļugera komandas zaudē

Ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli otrdien atzīmējās latviešu hokejists Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 5:2 pieveica Vankūveras "Canucks". Citā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" ar 5:0 sagrāva Monreālas "Canadiens", kamēr Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 1:2 pēcspēles metienos zaudēja Dalasas "Stars". Savukārt Elvis Merzļikins palika rezervē, bet viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:4 piekāpās Detroitas "Red Wings", liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:04), no kurām nepilnas trīs minūtes (2:46) vairākumā un minūti (1:17) mazākumā. Viņš četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, pa reizei pielietoja spēka paņēmienu un bloķēja pretinieku metienu un uzvarēja 100% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +2.

Latviešu uzbrucējs tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Girgensons asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vārtus Girgensons guva spēles otrajā periodā, tobrīd izlīdzinot rezultātu (2:2). Viņš spēlēja vārtu priekšā, kur meistarīgi aizsedza skatu pretinieku vārtsargam un laboja komandas biedra metiena trajektoriju.

Girgensons gūst vārtus

Līdz šim Girgensons trīs spēlēs ticis pie četriem rezultativitātes punktiem. Viņš divreiz bijis precīzs un divreiz asistējis partneriem.

Bufalo "Sabres" un Vankūveras "Cuncucks" spēles momenti

Bufalo "Sabres" šo sezonu iesākuši pārliecinoši, uzvarot trīs pirmajās spēlēs.

Tikmēr citā mačā Balcers spēlēja 14 minūtes (14:19), no kurām 13 sekundes skaitliskajā vairākumā un minūti (1:20) mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem un tikpat reizes pielietoja spēka paņēmienus. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

Sanhosē "Sharks" un Monreālas "Canadiens" mača mirkļi

Sanhosē komandai šī bija otrā uzvara sezonas otrajā spēlē.

Citā spēlē Teodors Bļugers uz ledus bija 20 minūtes (20:23). Viņš veica vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 45% iemetienu. Spēli Bļugers noslēdza ar +/- rādītāju +1.

Pitsburgas "Penguins" un Dalasas "Stars" spēles epizodes

Pitsburgas vienība šosezon uzvarējusi divās no četrām spēlēm, abus zaudējumus piedzīvojot pēcspēles metienu sērijā.

Savukārt "Blue Jackets" spēlē Merzļikins palika rezervē, par vārtu drošību atbildot somam Jūnasam Korpisalo. Viņš atvairīja 41 no 43 metieniem jeb 95,3%. Vēl divas ripas tika raidītas tukšos vārtos.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Detroitas "Red Wings" mača momenti

"Blue Jackets" vienībai šis bija pirmais zaudējums sezonas pirmajās trīs spēlēs.

Nākamo spēli "Blue Jackets" ceturtdien savās mājās aizvadīs pret Ņujorkas "Islanders", bet  Sanhosē "Sharks" viesosies pie Otavas "Senators". Savukārt "Sabres" sestdien uzņems Bostonas "Bruins". Dienu vēlāk "Penguins" savu skatītāju priekšā spēlēs pret Toronto "Maple Leafs".