Girgensons rezultatīvi piespēlē; «Sabres» zaudē septīto reizi

Uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien pirmo reizi sezonā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 1:2 mājās spēlē piekāpās Minesotas "Wild" un piedzīvoja septiņās spēlēs septīto neveiksmi Nacionālajā hokeja līgā (NHL), informēja organizatori. "Sabres" trešā maiņa ar Girgensonu sastāvā pēc cīņas izpelnījās Bufalo kluba trenera Rona Rolstona atzinību.

Girgensons otrajā trešdaļā piespēlēja Braienam Flinnam, kurš panāca neizšķirtu 1:1. "Wild" pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Kails Brodzjaks, savukārt bijušais "Sabres" kapteinis Džeisons Pominvills 10 sekundes pirms otrā perioda beigām realizēja skaitlisko vairākumu un iemeta uzvaras vārtus.

Laukumā Girgensons bija 11 ar pusi minūtes, nopelnot pozitīvu lietderības rādītāju +1. Viņš trīs reizes meta pa vārtiem un izpildīja četrus spēka paņēmienus. "Sabres" vienīgajā rezultatīvajā uzbrukumā Girgensons ar uzbrukuma maiņas partneriem trijatā izrāvās pret diviem aizsargiem.

Rolstons atzinīgi novērtēja Girgensona, Mihaila Grigorenko un Flinna veikumu. "Šī maiņa mums palīdzēja," sacīja treneris. "Domāju, šī maiņa bija laba, it īpaši [Flinnam] un [Girgensonam] bija daudz enerģijas, un viņi palīdzēja veidot spēli. Bet no citiem puišiem vēl arvien nav liela ieguldījuma. Mums noteikti vajag ko vairāk no pirmajiem sešiem [uzbrucējiem]," viņš piebilda.

Septiņās spēlēs Bufalo klubs ir guvis tikai septiņus vārtus, kas ir vispieticīgākais rādītājs līgā, kā arī komanda vēl ne reizi cīņas gaitā nav bijusi vadībā. Girgensons septiņās spēlēs ir iemetis vienus vārtus un veicis vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamajā spēlē "Sabres" otrdien izbraukumā tiksies ar Ņujorkas "Islanders".