Girgensons rezultatīvi piespēlē «Sabres» uzvarā; Gudļevskis «Lightning» rezervē

Uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs piektdien izbraukumā guva latviešu pārstāvētie klubi - uzbrucējs Zemgus Girgensons izcēlās ar rezultatīvu piespēli Bufalo "Sabres" pārākumā 3:1 pret Sanhosē "Sharks", savukārt vārtsargs Kristers Gudļevskis palika rezervē Tampabejas "Lightning" uzvarā 4:0 pār Ņūdžersijas "Devils", liecina NHL informācija.

Girgensons uzvaras vārtu guvumā asistēja Zakam Bogosjanam, kurš trešā perioda vidū panāca 2:1 un pirmoreiz vadībā izvirzīja "Sabres". Bufalo kluba uzvaru priekšpēdējā minūtē nostiprināja tukšos vārtos trāpījušais Evanders Keins.

Latvijas uzbrucējs spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:32), trīsreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Girgensons šosezon 51 spēlē ir guvis piecus vārtus un deviņas reizes rezultatīvi piespēlēja.

"Sabres" hokejisti pēdējās piecās spēlēs Sanhosē allaž ir guvuši uzvaras, turklāt šoreiz abas komandas nenopelnīja nevienu soda minūti.

Savukārt Ņūdžersijā "Lightning” vārtos nepārspēts palika Bens Bišops, atvairot 21 metienu, un palīdzot komandai gūt piekto uzvaru pēc kārtas. No fārmkluba izsauktais Gudļevskis ierasti palika rezervistos un šosezon viņš "Lightning" sastāvā ir piedalījies tikai vienā spēlē.

Nākamo spēli „Sabres” aizvadīs jau sestdien Losandželosā pret "Kings”, savukārt "Lightning" svētdien dosies laukumā Bostonā pret "Bruins". Ar 62 spēlēs gūtiem 57 punktiem Bufalo klubs ieņem 15.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē, kur ceturtajā pozīcijā ir "Lightning" ar 61 spēlē iekrātiem 74 punktiem.