Girgensons rezultatīvi piespēlē NHL karjerā 400. spēlē; «Sabres» vēlreiz zaudē

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien izbraukuma turpinājumā ar 2:4 zaudēja Floridas "Panthers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs karjerā 400. NHL spēlē nopelnīja punktu par rezultatīvu piespēli, tikmēr viņa komanda arvien attālinās no izredzēm regulārās sezonas noslēgumā piedalīties izslēgšanas turnīrā.

Girgensons astoņas sekundes pirms spēles beigu signāla asistēja Vladimiram Sobotkam pēdējo vārtu guvumā, tomēr cīņas iznākums tobrīd bija skaidrs. Zemgus spēlēja 15 minūtes (14:31), kuru laikā arī bloķēja trīs metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Uzvarētājiem Džonatans Hiberdo guva divus vārtus un veica rezultatīvu piespēli. Līdz pat trešā perioda 4. minūtei "Sabres" bija vadībā ar 1:0, bet nākamajās divarpus minūtēs viesi ielaida trīs ripas.

Savukārt Pitsburgas "Penguins" bez cita Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera sastāvā ar 4:3 viesos uzveica Ņūdžersijas "Devils" vienību.

Ar 59 spēlēs iekrātiem 63 punktiem "Sabres" ieņem 10.vietu Austrumu konferencē, vēl gan saglabājot cerības pacīnīties par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā. Nākamais mačs pēdējās piecās spēlēs četrus zaudējumus cietušos "Sabres" hokejistus izbraukuma noslēgumā gaida ceturtdien pret Tampabejas "Lightning".

Girgensons sezonā 52 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar 10 rezultatīvām piespēlēm.