Girgensons rezultatīvi piespēlē, Bufalo «Sabres» pārtrauc zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensons piektdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" pagarinājumā ar 3:2 pārspēja Toronto "Maple Leafs" un pārtrauca piecu zaudējumu sēriju, informēja NHL.

Girgensons spēlēja 13 minūtes (13:09), trīs reizes meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls. NHL debijas sezonā Girgensons 26 spēlēs ir iemetis vienus vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Luks Adams pēc Girgensona piespēles otrās trešdaļas beigās panāca izlīdzinājumu 2:2, savukārt uzvaras vārtus pagarinājuma pirmajā minūtē laukuma saimniekiem guva Kristians Erhofs, nodrošinot "Sabres" sezonā sesto uzvaru. Galvenā trenera Teda Nolana vadībā "Sabres" četrās iepriekšējās spēlēs iemeta tikai pa vieniem vārtiem.

Ar 27 spēlēs iekrātiem 13 punktiem "Sabres" hokejisti arvien ir pārliecinoši pēdējie Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamā spēle "Sabres" būs sestdien izbraukumā pret Ņūdžersijas "Devils".