Girgensons rezultatīvi piespēlē Bufalo «Sabres» pagarinājumā zaudētā spēlē

Zemgus Girgensons svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar 3:4 pagarinājumā zaudēja Bostonas "Bruins", liecina rīkotāju informācija. "Sabres" hokejisti zaudēja trešajā spēlē pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 21 minūti (20:34), divreiz meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju. Girgensons skaitliskā vairākumā asistēja Rasmusam Ristolainenam, kurš otrajā trešdaļā panāca Bufalo klubam 2:1 pārsvaru.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tomēr "Bruins" veiksmīgāk aizvadīja cīņas beigas. Pusotru minūti pirms pamatlaika noslēguma Dagijs Hamiltons panāca neizšķirtu 3:3, bet Luī Eriksons papildlaika trešajā minūtē guva uzvaras vārtus.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pastāstīja, ka vairāki hokejisti nevarēja spēlēt traumu un slimības dēļ, turklāt spēlē savainojumus guva arī Braients Džonta un Markuss Folinjo, tādēļ šoreiz no komandas nevarēja prasīt daudz vairāk, lai gan ir vilšanās par zaudējumu.

Šosezon 34 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis deviņus vārtus un veicis deviņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons arvien ir pārliecinošs līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu, kur viņš savācis jau vairāk nekā miljonu balsu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 34 spēlēs gūtiem 29 punktiem ieņem 15. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā saglabāja 27.pozīciju 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien Detroitā pret "Red Wings".