Girgensons rezultatīvi piespēlē Bufalo «Sabres» hokejistu uzvarā Bostonā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien viesos ar 4:2 pieveica Bostonas "Bruins" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu piespēli pēdējo vārtu guvumā.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (16:68), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Mača pēdējā minūtē Girgensons asistēja Aikelam, kurš iemeta ripu tukšos vārtos. Aikelam tie bija otrie vārti spēlē, un divreiz ar precīziem metieniem uzvarētājiem izcēlās arī Džefs Skiners. "Bruins" otrajā un trešajā periodā izdevās divreiz panākt neizšķirtu, līdz trīsarpus minūtes pirms spēles beigām Skiners guva Bufalo komandai uzvaras vārtus. Linuss Ulmarks "Sabres" vārtos atvairīja 35 metienus un tika atzīts par mača pirmo zvaigzni.

"Sabres" ar 34 spēlēs gūtiem 45 punktiem ieņem 2.vietu Austrumu konferencē aiz Tampabejas "Lightning". Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs otrdien mājās pret Floridas "Panthers".

Girgensons sezonā 31 spēlē ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.