Girgensons pārtrauc tukšo sēriju; Bufalo «Sabres» tiek pie uzvaras

Martā pirmo rezultativitātes punktu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) piektdien nopelnīja Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" mājās ar 3:1 pieveica Otavas "Senators", bet Latvijas uzbrucējs statistikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, liecina NHL informācija.

Girgensons asistēja komandas rezultatīvajam debitantam Semam Reinhartam, kurš rezultātu atklāja jau trešajā minūtē. "Sabres" skaitliskā vairākuma izspēlē Girgensona skarto ripu atvairīja Otavas kluba vārtsargs Kreigs Andersons, taču Reinharts nekavējās atsisto ripu iemest vārtos.

Līdz pārtraukumam Alekss Šiasons panāca viesiem izlīdzinājumu, bet Nikolass Delorjē atguva vadību laukuma saimniekiem. Trešos vārtus laukuma saimniekiem otrā perioda vidū guva Zaks Bogosjans.

Laukumā Girgensons bija 16 minūtes (15:51) un viņa rēķinā bija viens metiens pa vārtiem. Šosezon 61 spēlē Girgensons ir guvis piecus vārtus un izdarījis 10 rezultatīvas piespēles, taču iepriekšējās deviņās spēlēs kopš 26.februāra viņš pie rezultativitātes punktiem nebija ticis.

Astoņās no pēdējām 11 spēlēm "Sabres" hokejisti ir guvuši vismaz punktu.

Ar 72 spēlēs iekrātiem 68 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien Toronto pret Austrumu konferences pastarīšiem "Maple Leafs".