Girgensons palīdz «Sabres» gūt uzvaru pār Otavas «Senators»

Latviešu hokejists Zemgus Girgensons ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē sestdien palīdzēja savai komandai Bufalo “Sabres” gūt uzvaru pret Otavas “Senators” ar 2:1, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu atklāja “Senators” hokejists Maiks Hofmans spēles 23. minūtē. Trešā perioda ievadā rezultātu izlīdzināja Kails Okposo, bet 49. minūtē uzvaras vārtus guva Sems Reinhārts, pateicoties Girgensona un soma Rasmusa Ristolainena piespēlei.

Girgensons laukumā pavadīja 13 minūtes un septiņas sekundes, izdarot divus metienus pa vārtiem, vienreiz pielietojot spēka paņēmienu un uzvarot trijos no 11 iemetieniem. Latviešu uzbrucējs spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Kopumā šīs sezonas 11 spēlēs Girgensons nopelnījis četrus punktus.

Bufalo “Sabres” pēc 11 aizvadītām spēlēm guvusi 12 punktus, ierindojoties NHL Austrumu konferences 11. pozīcijā.

Nākamo spēli “Sabres” aizvadīs pirmdien, kad pretim stāsies Bostonas “Bruins” vienība.