Girgensons pagarinājumā asistē Bufalo «Sabres» uzvaras vārtu guvumā

Zemgus Girgensona rezultatīva piespēle uzvaras vārtu guvumā Latvijas uzbrucēja pārstāvētajai Bufalo "Sabres" sestdien mājās palīdzēja ar 4:3 pagarinājumā pārspēt Floridas "Panthers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija.

Pēc Girgensona piespēles Tailers Eniss pagarinājuma pirmajā minūtē izvirzīja tukša vārtu stūra priekšā Ņikitu Zadorovu, kurš precīzi trāpīja, nodrošinot "Sabres" trešo uzvaru pēc kārtas un sev mača pirmās zvaigznes titulu. "Sabres" hokejisti ir uzvarējuši deviņās no pēdējām 12 spēlēm.

Girgensons spēlēja 21 minūti (20:33), trīsreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans uzsvēra, ka viņa vadītā komanda ir sākusi spēlēt strukturētu un disciplinētu hokeju, un ar cīņassparu var paveikt labas lietas.

Šosezon 30 spēlēs 20 gadu vecais Girgensons ir iemetis deviņus vārtus un veicis astoņas piespēles, kļūstot par "Sabres" otro rezultatīvāko spēlētāju un labāko vārtu guvēju. Girgensons arvien ir līderis līdzjutēju balsojumā par NHL Zvaigžņu spēles sastāvu. Līdzjutēju vērtējumā noteiks pirmos sešus hokejistus, tostarp trīs uzbrucējus, kas 25.janvārī Kolumbusā dosies laukumā Zvaigžņu spēlē.

Bufalo klubs ar 30 spēlēs gūtiem 26 punktiem ieņem 15. vietu Austrumu konferencē, bet līgas kopvērtējumā ir 27.vietā 30 komandu konkurencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pirmdien mājās pret Otavas "Senators".