Girgensons pabiedē Vašingtonu ar gūtiem vārtiem un piespēli; «Sabres» tomēr zaudē

Zemgus Girgensons gada priekšpēdējā spēlē trešdien otro reizi sezonā gan guva vārtus, gan rezultatīvi piespēlēja, tomēr Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar 2:5 piekāpās Vašingtonas "Capitals" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. .

Rezultātu pēc Girgensona piespēles 6.minūtē atklāja Braiens Džonta, bet minūti pirms otrā perioda beigām viņš lēcienā vārtu priekšā pats ar trāpījumu no gaisa pārspēja mājinieku vārtsargu Breidenu Holtbiju un nodrošināja "Sabres" 2:1 pārsvaru. Taču Bufalo klubs neveiksmīgi aizvadīja trešo periodu, ielaižot trīs vārtus, turklāt mača izskaņā laukuma saimnieki iemeta ripu arī tukšos pretinieku vārtos. "Capitals" divus vārtus guva Aleksandrs Ovečkins.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (16:36), trīsreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet uzbrucēja lietderības rādītājs bija neitrāls. Šosezon Girgensons 33 spēlēs ir guvis trīs vārtu un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.

"Capitals" pēdējā trešdaļā palika bez savainojumus guvušajiem centra spēlētājiem Niklasa Bekstrēma un Džeja Bīgla, tomēr nospēlēja ļoti efektīvi.

Savukārt Tampabejas "Lightning" ar Kristeru Gudļevski rezervē un Benu Bišopu vārtos trešdien ar 2:5 mājās zaudēja Ņujorkas "Rangers" hokejistiem.

"Sabres" vēl viena spēle gaidīs gada pēdējā dienā mājās pret Ņujorkas "Islanders". Austrumu konferences turnīra tabulā "Sabres" ir priekšpēdējā -15.- vietā ar 37 spēlēs gūtiem 34 punktiem.