Girgensons otrajā «Sabres» zaudējumā pēc kārtas dala sliktāko lietderības rādītāju

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" gada pirmajā spēlē ceturtdien ar 1:4 viesos piekāpās Minesotas "Wild" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Girgensons otrajā zaudētajā spēlē pēc kārtas dalīja komandā sliktāko lietderības rādītāju -3.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:20), vienreiz meta pa vārtiem un pretinieki pret viņu vienreiz pārkāpa noteikumus.

Laukuma saimnieki pēc otrajā periodā gūtajiem trim vārtiem izvirzījās vadībā ar 3:0, bet vienīgos vārtus ielaida nedaudz vairāk kā divas minūtes pirms spēles beigām, kad "Sabres" precīzs bija Mets Eliss. Bufalo klubs cīņas izskaņā aizstāja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju un ielaida ceturtos vārtus.

"Wild" izdevās pārtraukt sešu zaudējumu sēriju, bet Bufalo komanda izbraukumā cieta 11. neveiksmi pēc kārtas. Girgensons NHL debijas sezonā 40 spēlēs ir guvis četrus vārtus un veicis 10 rezultatīvu piespēļu.

"Sabres" ar 41 spēlē nodrošinātiem 26 punktiem un 11 uzvarām arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā, turklāt ar NHL sliktāko vidējo rezultativitāti. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Ņūdžersijas "Devils".