Girgensons NHL sezonu sāk ar vārtu guvumu; «Sabres» ar zaudējumu

Tāpat kā pirms gada, pirmajā spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā Zemgus Girgensons ceturtdien izcēlās ar Bufalo "Sabres" vienīgo vārtu guvumu, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs ar 1:3 mājās piekāpās Kolumbusas "Blue Jackets", informēja rīkotāji. Vārtu guvums veicināja Girgensonam spēles otrās zvaigznes titulu.

Otro sezonu pēc kārtas Girgensons Bufalo "Sabres" sezonu sāka ar komandas vienīgajiem iemestiem vārtiem. Iepriekšējā sezonā Girgensons debijas spēlē izcēlās pret Detroitas "Red Wings", taču viņa komanda viesos zaudēja (1:2).

Šoreiz Girgensons ripu vārtos raidīja otrās trešdaļas 15. minūtē, izgājienā vienam pret vārtsargu Sergeju Bobrovski panākot neizšķirtu 1:1. Tomēr pēdējā periodā Kolumbusas kluba divi vārti nodrošināja uzvaru viesiem. "Blue Jackets" otros vārtus vairākumā guva Kems Atkinsons, kuru nosauca par mača labāko spēlētāju.

Abām komandām pirmajā sezonas spēlē Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes (15:19), veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans nebija diez cik apmierināts ar komandas sniegumu un pēc spēles sprieda, ka varbūt pirmajā spēlē pie vainas bija lampu drudzis.

"Man nepatika šovakar mūsu sniegums. Labākais apzīmējums tam varētu būt OK," teica Nolans, kam vārtsargu trenēšanā šosezon palīdz Artūrs Irbe. "Nezinu, kas pie vainas. Domāju, ka puiši tiešām gribēja [labi nospēlēt]. Varbūt par pirmo spēli mājās bija pārāk lielas gaidas un ažiotāža," piebilda Nolans.

Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs sestdien izbraukumā pret Čikāgas "Blackhawks".