Girgensons netiek pie punktiem komandas zaudējumā pret «Jets»

Latviešu hokejista Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo „Sabres” piektdien viesos ar 3:4 piedzīvoja zaudējumu pret Vinipegas „Jets”, liecina Nacionālas hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons laukumā pabija vienpadsmit ar pusi minūtes (11:29), kuru laikā viņš bloķēja vienu pretinieku metienu, saņēma divu minūšu noraidījumu, bet pa vārtiem nemeta.

Spēles desmitajā minūtē mājinieki skaitliskajā vairākumā atklāja rezultātu. Tomēr desmit sekundes vēlāk „Jets” saņēma divu minūšu noraidījumu. Uzreiz pēc noraidījumā beigām „Sabres” izlīdzināja rezultātu.  Trešdaļas izskaņā mājinieki atjaunoja vienu vārtu pārsvaru.

Otrā perioda sākumā divas minūtes par klupināšanu saņēma Girgensons. Šo vairākumu „Jets” prata izmantot, sasniedzot divu punktu pārsvaru uz tablo. Turpinājumā neilgā laikā „Sabres” bija trīs iespējas spēlēt piecatā pret četriem, bet ripa ceļu vārtos tā arī neatrada. Trešdaļas beigās „Sabres” vienus vārtus atguva.

Sākoties pēdējam periodam, „Jets” nekavējoties atjaunoja divu punktu pārsvaru. Nepilnas astoņas minūtes pirms mača beigām „Sabres” atkal samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.  Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, mājiniekiem svinot panākumu.

„Sabres” ar 29 punktiem 41 spēlē atrodas NHL Austrumu konferences pēdējā 16.vietā.

Izbraukuma sēriju „Sabres” svētdien noslēgs Filadelfijā, kur spēkosies ar vietējiem „Flyers”.