Girgensons negūst punktus «Sabres» uzvarā

Nacionālas Hokeja līgas (NHL) komanda Bufalo „Sabres” ar latvieti Zemgu Girgensonu sastāvā piektdien ar 3:1 savās mājās apspēlēja Edmontonas „Oilers”, liecina NHL informācija. Latviešu uzbrucējs ar rezultivitātes punktiem neizcēlās.

Girgensons mača gaitā trīs reizes ripu meta pa pretinieka vārtiem, kā arī izpildīja vienu spēka paņēmienu un atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Spēles pirmajā trešdaļā viesi trīs reizes atradās skaitliskajā mazākumā, bet vārtus nevienai no vienībām gūt neizdevās. Vien otrās trešdaļas piecpadsmitajā minūtē zviedrs Jakobs Josefsons atklāja rezultātu, kad bija palicis nepieskatīts pāris metrus no vārtiem. Trešā perioda pirmajā minūtē Džeks Eikels „Sabres” pārsvaru dubultoja. Savukārt mača izskaņā ripa atrada ceļu arī tukšos viesu vārtos. Vien divdesmit sekundes pirms fināla svilpes vārtus guva arī „Oilers” vienība.

„Sabres” ar 16 punktiem 23 spēlēs ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē.  Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība vēlāk sestdien izbraukumā aizvadīs pret Monreālas „Canadiens”.