Girgensons krāj rezultativitātes punktus; «Sabres» turpina uzvarēt

Zemgus Girgensons piektdien ar rezultatīvu piespēli veicināja Bufalo "Sabres" uzvaru 4:2 pār Sanhosē "Sharks" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, informēja organizatori. Pēc olimpiskās pauzes "Sabres" hokejisti ir uzvarējuši visās trijās aizvadītajās spēlēs.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (16:48), divreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Pēc Girgensona uzvarēta iemetiena Braiens Flinns ar tūlītēju metienu otrajā trešdaļā panāca laukuma saimniekiem 2:1 pārsvaru, bet līdz perioda vidum Mets Molsons "Sabres" guva trešos vārtus. Patriks Marlo pēdējā periodā rezultāta starpību samazināja, bet cīņas pēdējā minūtē Tailers Maijers raidīja ripu tukšos viesu vārtos.

Pirms spēles veiktajā darījumā "Sabres" aizmainīja vātsargu Raienu Milleru un kapteini Stīvu Otu uz Sentluisas "Blues", pretim saņemot vārtsargu Jaroslavu Halāku, uzbrucējus Krisu Stjuartu un Viljamu Kārteru, kā arī pirmās kārtas izvēles tiesības 2015.gada drāftā.

NHL debijas sezonā Girgensons 59 spēlēs ir guvis sešus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles. Rezultatīvs viņš bija arī iepriekšējā spēlē, kurā guva vārtus un asistēja vārtu guvumā.

"Sabres" ar 60 spēlēs gūtiem 44 punktiem un 18 uzvarām vēl ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs pirmdien Dalasā pret "Stars".