Girgensons krāj rezultativitātes punktus, Bufalo «Sabres» - uzvaras

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien piecu izbraukuma spēļu noslēgumā ar 4:2 pārspēja Anaheimas "Ducks" un guva otro uzvaru pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas hokejists otrajā spēlē pēc kārtas izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:55), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības rādītāju +1. Latvijas uzbrucējs asistēja Patrikam Berglundam, kurš 17 sekundes pirms beigu svilpes iemeta ripu tukšos mājinieku vārtos, nostiprinot "Sabres" uzvaru.

Bufalo klubs tika pie uzvaras, lai gan pēc Sema Stīla un Kīfera Šervuda precīzajiem metieniem otrajā trešdaļā nonāca iedzinējos ar 0:2. Otrā perioda pēdējās četrās minūtēs Kails Okposo un Džefs Skiners panāca neizšķirtu, bet pēdējās trešdaļas 4.minūtē Rasmuss Ristolainens vairākumā guva uzvaras vārtus.

"Sabres" galvenais treneris Fils Hauslijs pēc panākuma teica, ka viņa vadītā komanda aizvadīja garajā izbraukumā labāko spēli, lieliski darbojoties pēc nonākšanas zaudētājos ar 0:2.

Jaunajā sezonā Girgensons vārtus vēl nav guvis, bet ir izcēlies ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Pēc atgriešanās mājās "Sabres" nākamo spēli aizvadīs ceturtdien pret Monreālas "Canadiens". Sezonā deviņās spēlēs Bufalo klubam ir piecas uzvaras un četri zaudējumi.