Girgensons izkaujas Bufalo «Sabres» zaudējumā Floridas klubam

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 2:5 piekāpās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonu pieticīgi sākušajai Floridas "Panthers", kas pēdējā trešdaļā guva četrus bezatbildes vārtus, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva, kā arī nopelnīja piecas soda minūtes par kautiņu.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:13), vienu reizi meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Girgensona un Heilija kautiņš

Džefs Skiners un Rasmuss Ristolainens divreiz izvirzīja "Sabres" vadībā un mājinieki pēdējo trešdaļu sāka ar 2:1 pārsvaru, tomēr trešā perioda 5.minūtē ar 4:2 vadībā jau bija Floridas klubs. Nedaudz vairāk kā trīsarpus minūšu intervālā uzvarētājiem izcēlās Aleksandrs Barkovs, Jevgēņijs Dadonovs un Frenks Vatrano. Divarpus minūtes pirms beigu svilpes Dadonovs guva savus otros vārtus.

Piecu minūšu noraidījumu Girgensons nopelnīja 11 minūtes pirms spēles beigām par kautiņu ar Mikhīlu Heiliju.

"Sabres" ar 35 spēlēs gūtiem 45 punktiem ieņem 3.vietu Austrumu konferencē aiz Tampabejas "Lightning" un Toronto "Maple Leafs". Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs piektdien Vašingtonā pret "Capitals".

Girgensons sezonā 32 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.