Girgensons iemet vārtus, kļūst par pirmo zvaigzni «Sabres» uzvarētā pārbaudes spēlē

Pirmos vārtus pirmssezonas pārbaudes spēlēs sestdien guva Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja cita Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas "Penguins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensonu atzina par mača pirmo zvaigzni.

Trešā perioda vidū Girgensons pretuzbrukumā nonāca viens pret "Penguins" vārtsargu Metu Mareju un savu iespēju izmantoja, panākot neizšķirtu 2:2.

Girgensons gūst vārtus

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:33), divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja spēlē labāko lietderības rādītāju +2. Girgensons nepiedalījās pēcspēles metienos, kuros Bufalo kluba uzvaru nodrošināja Keisijs Mitelstads.

Savukārt Bļugers spēlēja 14 minūtes (13:59), divreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Abām komandām tā bija pēdējā pārbaudes spēle, taču "Sabres" un "Penguins" tiksies arī nākamajā mačā, 3.oktobrī Pitsburgā atklājot regulāro sezonu.

NHL sezona sāksies nākamnedēļ 2.oktobrī. Sezonas sākums ies secen Otavas "Senators" uzbrucējam Rūdolfam Balceram, kurš ceļgala traumas dēļ nespēlēs apmēram mēnesi.