Girgensons iemet «Sabres» vienīgos vārtus zaudētā spēlē, gaida Ziemassvētkus

Zemgus Girgensons pirmdien izcēlās ar Bufalo "Sabres" vienīgo vārtu guvumu, tomēr Latvijas uzbrucēja pārstāvētā komanda Otavā ar 1:3 piekāpās vietējam "Senators", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons pēc spēles žurnālistiem teica, ka komandai noderēs dažas brīvās Ziemassvētku dienas, lai atgūtos no paguruma.

Girgensons savus sezonā sestos vārtus guva piecas minūtes pirms otrā perioda beigām, vienā pieskārienā vārtu priekšā ievirzot ripu tīklā pēc Evana Rodrigesa piespēles.

Zemgus Girgensona vārtus guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Zemgus precīzais metiens ļāva "Sabres" atjaunot neizšķirtu, tomēr trešajā periodā Žans Gabriels Pažo vēlreiz izvirzīja "Senators" vadībā, bet Breidijs Tkačuks mača priekšpēdējā minūtē vēl iemeta ripu tukšos vārtos.

Zemgus Girgensons par "Sabres" zaudējumu Otavā
00:00 / 00:30
Lejuplādēt

Girgensons spēlēja 16 minūtes (16:25), divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

"Sabres" hokejistiem pietrūka svaiguma, lai parādītu labāku spēli, pēc zaudējuma teica Girgensons. Viņš atzina, ka hokejisti grūta spēļu grafika dēļ ir saguruši, bet piebilda, ka tas nevar būt attaisnojums. Girgensons cer, ka trīs dienu pauze Ziemassvētkos nāks komandai par labu.

Savukārt Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsargs Elvis Merzļikins pirmdien palika rezervistos spēlē, kurā viņa pārstāvētā komanda viesos ar 3:2 uzveica Ņujorkas "Islanders". "Blue Jackets" vārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 35 no 37 metieniem.

Bufalo "Sabres" nākamo spēli aizvadīs piektdien mājās pret Bostonas "Bruins", savukārt "Blue Jackets" tajā pašā dienā Vašingtonā tiksies ar "Capitals".