Girgensons gūst vārtus un nopelna trešās zvaigznes laurus Bufalo «Sabres» uzvarā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien mājās pēdējā trešdaļā guva trīs bezatbildes vārtus un ar 4:3 pārspēja Vinipegas "Jets" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Par mača trešo zvaigzni atzītais Latvijas uzbrucējs izcēlās ar priekšpēdējo vārtu guvumu, kas laukuma saimniekiem ļāva panākt neizšķirtu.

Cīņā vārtu priekšā Girgensons aizturētā soda situācijā spēja raidīt ripu tīklā gar vārtsarga Konora Helebuika kājsargu.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (16:09), divreiz meta pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1.

"Sabres" pirmos vārtus guva Raiens O'Reilijs, pirmās trešdaļas beigās atjaunojot neizšķirtu (1:1), taču pirms pēdējā perioda mājinieki bija nonākuši iedzinējos ar 1:3 un pārtraukumā devās skatītāju neapmierinātas ūjināšanas pavadībā.

Tas gan neliedza Bufalo komandai tikt pie uzvaras - Markuss Folinjo noslēguma trešdaļā rezultāta starpību samazināja, Girgensons 26 sekundes vēlāk panāca 3:3, bet uzvaras vārtus perioda vidū guva Braiens Džonta. Par spēles pirmo zvaigzni nosauca O'Reiliju, savukārt otrās zvaigznes tituls tika Džontam.

Girgensona rēķinā sezonā 39 spēlēs ir pieci iemesti vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 39 spēlēs gūtiem 39 punktiem ieņem 13. vietu 16 komandu konkurencē, turklāt Bufalo klubs pēdējās trijās spēlēs guvis divas uzvaras un vienu maču zaudēja pagarinājumā. Nākamā spēle "Sabres" gaida otrdien mājās pret Filadelfijas "Flyers".