Girgensons gūst vārtus «Sabres» zaudētā spēlē Bostonā

Zemgus Girgensons sestdien guva Bufalo "Sabres" vienīgos vārtus, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētā komanda izbraukumā ar 1:4 zaudēja Bostonas "Bruins", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Girgensons NHL debijas sezonā ir guvis četrus vārtus.

Girgensona rēķinā 35 spēlēs ir četri vārti un astoņas rezultatīvas piespēles. Bostonā Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:22), piecreiz meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Nedaudz vairāk kā minūti pirms pirmās trešdaļas beigām Girgensons vārtu priekšā panāca neizšķirtu 1:1, kad raidīja vārtos Bostonas kluba vārtsarga Tūkas Raska atsisto ripu pēc Meta Molsona metiena. Otrajā trešdaļā Davids Krejči izvirzīja "Bruins" vadībā, bet trešā perioda 6. minūtē Milans Lučičs laukuma saimniekiem nodrošināja 3:1 pārsvaru. Cīņas izskaņā Reilijs Smits raidīja ripu tukšos "Sabres" vārtos, kad vārtsargu bija aizstājis sestais laukuma spēlētājs. Smitam tie bija otrie vārti spēlē.

Abu komandu iepriekšējā spēlē ceturtdien Bufalo ar 4:2 pārāki bija "Sabres" hokejisti, kas pērnajā sezonā spēlēja Stenlija kausa finālā.

"Sabres" ar 36 spēlēs iekrātu 21 punktu arvien ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs pirmdien mājās pret Fīniksas "Coyotes".