Girgensons gūst vārtus «Sabres» zaudējumā; Balceram rezultatīvā piespēle «Senators» uzvarā

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons pēc divu spēļu izlaišanas atgriežas Nacionālajā hokeja līgās (NHL) ar vārtu guvumu, taču Bufalo “Sabres” piedzīvoja zaudējumu. Zaudējumu piedzīvoja arī Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins”, bet Rūdolfs Balcers ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Otavas “Senators” vienībai izcīnīt uzvaru.

Lai gan Girgensons duelī starp “Sabres” un Karolīnnas “Hurricanes” guva vārtus, šajā sezonā atzīmēdamies ar ceturto vārtu guvumu, Bufalo vienība piekāpās ar rezultātu 2:4.

Spēles rezultātu atklāja Džefs Skinets, izvirzot “Sabres” vadībā, taču pretinieki guva četrus vārtus, atstājot Girgensona komandu iedzinējos. Zemgus vārtus guva priekšpēdējā spēles minūtē.

Girgensons uz laukuma pavadīja 15 minūtes un trīs sekundes, izdarot trīs metienus pa vārtiem, pielietojot trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

“Sabres” ar 69 punktiem 71 spēlē ir NHL Austrumu konferencē 12. vietā, atpaliekot no “play off” zonas jau 15 punktus. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā komanda aizvadīs svētdien, kad tiksies ar Sentluisas “Blues”.

Tikmēr Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas “Senators” vienība sestdien ar 6:2 uzvarēja Toronto “Maple Leafs”, un šo uzvaru palīdzēja kaldināt arī latvietis, ,jo viņa rēķinā rezultatīva piespēle – otrās trešdaļas 14. minūtē pēc viņa piespēles vārtus guva Magnuss Pējervi, tobrīd panākot 3:1.

Balcers uz ledus bija 12 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

“Senators” ar 56 punktiem 72 spēlēs ir NHL vājākā komanda. Nākamo spēli Balcera pārstāvētā vienība aizvadīs trešdien, viesojoties pie Vankūveras “Canucks”.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība, ar 1:5 piekāpjoties Sentluisas “Blues”.

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un divas sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens.

“Penguins” ar 87 punktiem 72 spēlēs ir Austrumu konferences sestajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā vienība aizvadīs svētdien, krustojot nūjas ar Filadelfijas “Flyers”.