Girgensons gūst vārtus «Sabres» uzvarā; Bļugera un Balcera komandas zaudē

Ar precīzu metienu ceturtdien atzīmējās Zemgus Girgensons, kura pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 4:3 pagarinājumā viesos guva panākumu pret Anaheimas "Ducks". Savukārt Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 0:4 zaudēja Kalgari "Flames", kamēr Rūdolfa Balcera  Sanhosē "Sharks" ar 0:4 atzina Monreālas "Canadiens" pārākumu, liecina Nacionāls hokeja līgas (NHL) informācija.

Vārtus Girgensons guva pirmās trešdaļas izskaņā, atklājot spēles rezultātu. Latvietis atlēkušo ripu raidīja precīzi tālajā augšējā vārtu stūrī.

Girgensons atklāj rezultātu
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensonam šis bija trešais vārtu guvums šosezon. Viņš arī tikpat reizes asistējis partneriem.

Latvietis kopumā spēlēja 18 minūtes un 35 sekundes, no kurām divpadsmit sekundes mazākumā. Girgensons veica trīs metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu un uzvarēja 38% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- koeficientu +1.

Uzvaru "Sabres" nodrošināja vien papildlaikā, lai gan vēl otrā perioda ievadā atradās vadībā ar 3:0.

Tikmēr citā mačā Bļugers uz ledus pabija 15 minūtes (15:17), no kurām nepilnas trīs minūtes (2:42) skaitliskajā mazākumā. Viņš izpildīja divus metienus, veica divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības rādītāju -2.

Par spēles galveno varoni kļuva "Flames" vārtsargs Jākobs Markstrems, kurš atvairīja visus 45 Pitsburgas spēlētāju metienus.

Pitsburgas "Penguins" un Kalgari "Flames" mača spilgtākās epizodes

Balcers komandas zaudējumā spēlēja 16 minūtes (16:29), no kurām 32 sekundes vairākumā un pusotru minūti (1:36) mazākumā. Viņš trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un pielietoja tikpat spēka paņēmienus. Spēli Balcers noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Arī Monreālas uzvarā lielu lomu spēlēja vārtsargs. Džeiks Allens spēja apturēt visus 45 raidījumus pa vārtiem.

Nākamo spēli "Sharks" aizvadīs jau sestdien, uzņemot Vinipegas "Jets". Paralēli "Penguins" savu skatītāju priekšā spēkosies ar Ņūdžersijas "Devils". Savukārt "Sabres" svētdien viesosies pie Losandželosas "Kings". Tā būs agrā spēle, kas sāksies 21.00 pēc Latvijas laika.