Girgensons gūst vārtus otrajā spēlē pēc kārtas; Bļugers iemet uzvaras pēcspēles metienu

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons svētdien mazākumā izcēlās ar vārtu guvumu, palīdzot Bufalo „Sabres” ar 5:1 uzvarēt Detroitas „Red Wings”. Girgensonam šis bija otrais vārtu guvums pēdējās divās Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlēs. Tikmēr Teodors Bļugers realizēja uzvaru nesošo pēcspēles metienu, nodrošinot „Penguins” panākumu pār Arizonas „Coyotes” (4:3), liecina NHL informācija.

Girgensons vārtus guva pirmajā periodā, spēlējot skaitliskajā mazākumā. Pēc pretinieku kļūdas viņš pirmais steidzās pie ripas, izraujoties vienatnē pret vārtsargu. Šādu iespēju latvietis nelaida vējā un panāca 3:0 „Sabres” labā.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šajā spēlē Girgensons spēlēja nepilnas 14 minūtes (13:47), no kurām teju trīs skaitliskajā mazākumā (2:50). Sev atvēlētajā laikā viņš divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Bufalo „Sabres” – Detroitas „Red Wings” spēles momenti

Tikmēr citā spēlē Bļugers uz ledus pabija 19 minūtes (19:29), no kurām vairāk nekā četras (4:23) skaitliskajā mazākumā un trīs sekundes vairākumā. Latvietis piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, saņēma divu minūšu noraidījumu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Teodors Bļugers par pēcspēles metienu izpildīšanu
00:00 / 00:49
Lejuplādēt

Bļugers pēc spēles žurnālistiem teica, ka pēdējoreiz pēcspēles metienos bija piedalījies pērnās sezonas sākumā, kad vēl spēlēja fārmklubā, tādēļ "bullīši" viņam nav ierasta lieta.

Pitsburgas „Penguins” un Arizonas „Coyotes” spēles spilgtākie mirkļi

Pēc aizvadītām 45 spēlēm „Penguins” ar 61 punktu ieņem trešo vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt Bufalo klubs 46 spēlēs sakrājis 47 punktus, esot 11. pozīcijā. No izslēgšanas spēļu zonas viņus šķir seši punkti.

Nākamā spēle „Sabres” paredzēta otrdien pret Vegasas „Golden Knights”, savukārt tajā pašā laikā „Penguins” spēkosies ar Minesotas „Wild”.