Girgensons gūst vārtus, NHL latviešu derbijā piekāpjas Bļugera «Penguins»

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) latviešu derbijā Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piektdien ar 3:2 pagarinājumā pieveica Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres". Bļugers šajā spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kamēr Girgensons tika pie vārtu guvuma, liecina NHL informācija.

Bļugers spēlēja 16 minūtes (16:07), no kurām divas minūtes (1:59) skaitliskajā mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet atdeva rezultatīvu piespēli un uzvarēja 60 % iemetienu. Bļugers maču pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva otrā perioda septītajā minūtē, tobrīd rezultātam kļūstot 2:0.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis sešu vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Girgensons spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:46), no kurām 52 sekundes vairākumā un minūti (1:11) mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja trīs spēka paņemienus, guva vārtus un spēli pabeidza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Vārtus Girgnesons guva otrajā periodā, panākot 1:2. Latvietis tika pie atlēkušās ripas, kuru nekavējoties pavilka uz sānu un raidīja "Pitsburgas" komandas vārtos.

Girgensons gūst vārtus

Gluži tāpat kā Bļugers šosezon līdz šim arī Girgensons guvis sešus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Bufalo un Pitsburgas spēlē izteikti vairāk uzbruka "Penguins", kas pa vārtiem meta 48 reizes. Uz to "Sabres" atbildēja vien ar 21 metienu.

Bufalo "Sabres" un Pitsburgas "Penguins" spēles momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 37 punktiem 29 spēlēs ir septītajā vietā NHL Austrumu konferencē. Tikmēr "Sabres" ar 25 punktiem 30 mačos ir 13. pozīcijā.

Svētdien "Penguins" izbraukumā spēlēs ar Ņūdžersijas "Devils", bet dienu vēlāk gaidāms jauns latviešu derbijs - Girgensona "Sabres" uzņems Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets".