Girgensons gūst vārtus Bufalo «Sabres» pārliecinošā uzvarā Edmontonā

Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons otrdien guva savus sezonā ceturtos vārtus un viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" izbraukumā Kanādā ar 5:0 uzveica Edmontonas "Oilers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina NHL informācija. Tikai otro reizi sezonā "Sabres" uzvarēja divās spēlēs pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (13:31), vienu reizi meta pa vārtiem, veica četrus spēka paņēmienus un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1. Otrās trešdaļas vidū Zemgus panāca "Sabres" 3:0 pārsvaru pēc izrāviena divatā ar Kailu Okposo pret vienu aizsargu.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Raiens O'Reilijs, bet Džeka Aikela rēķinā bija iemesti vārti un trīs rezultatīvas piespēles. Robins Lēners uzvarētāju vārtos atvairīja visus 33 metienus.

Ar 48 spēlēs nodrošinātiem 35 punktiem "Sabres" joprojām ir stabili pēdējā vietā Austrumu konferencē, kur tuvākie konkurenti Otavas "Senators" ir četru punktu attālumā ar divām spēlēm rezervē. Trīs izbraukuma spēļu sēriju Kanādā "Sabres" hokejisti pabeigs ceturtdien Vankūverā pret "Canucks".

Girgensons šosezon 43 spēlēs ir iemetis četrus vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlējis.