Girgensons gūst vārtus arī otrajā NHL sezonas spēlē

Zemgus Girgensons sestdien guva vārtus arī otrajā Bufalo "Sabres" spēlē Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā, taču Latvijas uzbrucēja pārstāvētais klubs viesos ar 2:6 zaudēja Čikāgas "Blackhawks", informēja rīkotāji.

Girgensons pirmās trešdaļas 8.minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 1:2 un Tailers Eniss līdz perioda beigām mazākumā panāca izlīdzinājumu, taču Čikāgas klubs pēdējā trešdaļā iemeta četrus vārtus, kas izšķīra cīņas iznākumu.

Laukumā Girgensons pavadīja 15 minūtes (15:28), veica trīs spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības rādītāju.

Bufalo kluba galvenais treneris Teds Nolans pēc spēles uzteica Girgensonu, taču nebija apmierināts ar daudzu spēlētāju ieguldījumu komandas sniegumā.

"Trešajā periodā viņu ["Blackhawks"] zvaigznes uzšķīla dzirksteli, bet mēs nē," teica Nolans. "Iemesls, kādēļ mums izdevās atgriezties spēlē bija Girgensons. Viena lieta, ko daudzi no viņa var mācīties, ir viņa pašatdeve. Taču jebkurā gadījumā mums komandā šodien bija par daudz pasažieru," sacīja Nolans.

Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs pirmdien mājās pret Anaheimas "Ducks".