Girgensons gūst uzvaras vārtus; Bļugera un Merzļikina vienībām zaudējumi

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons sestdien guva vārtus, kas kļuva par Bufalo “Sabres” uzvaras vārtiem spēlē pret Sanhosē “Sharks”. Tikmēr Teodora Bļugera un Elvja Merzļikina pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas sestdien piedzīvoja zaudējumus.

Bufalo “Sabres” sestdien ar 4:3 uzvarēja Sanhosē “Sharks”. Girgensons uz ledus pavadīja 12 minūtes un sešas sekundes, kurās izdarīja divus metienus pa vārtiem, atzīmējās ar vienu vārtu guvumu un spēli noslēdza ar lietderības koeficientu plus viens. Zīmīgi, ka šie bija spēles uzvaras vārti un pirmie Zemgum šajā sezonā, bet kopumā 50. vārtu guvums Girgensona NHL karjerā.

Spēles rezultātu atklāja Markus Johansons, izvirzot “Sabres” vadībā, bet Timo Maiers rezultātu izlīdzināja. Otrajā periodā ar vārtu guvumu izcēlās tikai “Sabres” spēlētājs Keisijs Mitelštads, bet trešajā Tomāšs Hertls sākumā rezultātu izlīdzināja, Džefs Skiners izvirzīja Bufalo vienību vadībā, Markuss Sorensens atkal panāca izlīdzinājumu, bet nepilnas astoņas minūtes līdz spēles beigām Girgensons nokārtoja “Sabres” uzvaru.

“Sabres” ar deviņās spēlēs sakrātiem 15 punktiem ir NHL Austrumu konferences līderpozīcijās. Nākamo spēli Girgensona pārstāvētā vienība aizvadīs otrdien, kad krustos nūjas atkal ar Sanhosē “Sharks”.

Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” vienība sestdien piedzīvoja zaudējumu ar 0:3 spēlē pret Vegasas “Golden Knights”. Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 13 sekundes, izceļoties ar diviem spēka paņēmieniem. Vārtus Vegasas komandas labā guva Pols Stastnijs, Viljams Karlsons un Marks Stouns.

Pitsburgas vienība ar deviņās spēlēs gūtiem 12 punktiem ir Austrumu konferences trešajā pozīcijā. Nākamo spēli Bļugera pārstāvētā komanda aizvadīs otrdien, kad tiksies ar Floridas “Panthers”.

Zaudējums arī latviešu vārtsarga Elvja Merzļikina NHL vienībai Kolumbusas “Blue Jackets”, kas pagarinājumā ar 2:3 piekāpās Ņujorkas “Islanders”. Šajā spēlē vārtus sargāja soms Jonass Korpisalo, kurš atvairīja 31 no 34 pretinieku metieniem.

Merzļikina pārstāvētā vienība astoņās aizvadītajās spēlēs sakrājusi vien astoņus punktus un Austrumu konferencē ir 11. pozīcijā. Nākamo spēli “Blue Jackets” aizvadīs pirmdien pret Toronto “Maple Leafs”.